Виртуален тунинг #9 : F19 [Гласуване]

Тук ще има състезания с виртуален тунинг, чрез задание и представяне на тунинговани резултати.

Модератор: Модератори РР

alekz
Регистриран: пон 8. окт 2007, 10:24

Мнениеот alekz » вт 1. апр 2008, 21:49

Proof_of_life
Регистриран: съб 30. юни 2007, 18:46

Мнениеот Proof_of_life » вт 1. апр 2008, 21:59

И този със номер 1 ще спечели, защото от минали кръг повечето бяха гладували само заради емблемата а не заради тунинга
То се е разбрало че няма да се пуска 2-ри сървър, ами да не губя време и да паля Минито.

mitak_91
Регистриран: чет 20. мар 2008, 01:01

Мнениеот mitak_91 » вт 1. апр 2008, 21:59

stilianbs(GEGATA) написа:1-Моят избор!
2-Какво е това зад колата?
3-Нямаше да е зле да смените джантите!
4- :lol: (rofl)

Джантите са сменени ако не виждате.

d1nera
Регистриран: нед 5. авг 2007, 21:22
Контакти:

Мнениеот d1nera » вт 1. апр 2008, 22:16

Име в играта: [ZI]dan-racer
Лиценз: A
Клан: ZI_ProRacers

SkuLL
Регистриран: чет 17. яну 2008, 17:13
Контакти:

Мнениеот SkuLL » вт 1. апр 2008, 22:36

:arrow: #1 :)
Изображение
In Game :arrow: [PD]Cry_Wolf
Изображение

ElectrifieD
Регистриран: пет 25. яну 2008, 15:11

Мнениеот ElectrifieD » вт 1. апр 2008, 22:38

Гласувам за #1
Лек тунинг, но се е справил много добре и колата изглежда добре което за мен е най-важното.

Забележка към номер 2.
Не се изтриват части като се замазва с боя, има си друг инструмент

Номер 3 също добре се е справил като изключим че джантите са изрязани малко ръмбесто, но това ще го преглътна.

Номер 4 май е положил най-много усилия но не му се е получил тунинга.
Трябва да се поупражнява с неона защото свети и по ръбовете на картинката освен по предната броня.
Джантите и вратата не мисля да ги коментирам но смятам че поне за вратата е положил усилие.
Колкото до чарджера мисля че е излишен защото не подхожда на такъв тип кола, но горе долу добре се е справил.
Изображение

v_konstantinov
Регистриран: ср 17. окт 2007, 21:06

Мнениеот v_konstantinov » вт 1. апр 2008, 22:51

ElectrifieD написа:Гласувам за #1
Лек тунинг, но се е справил много добре и колата изглежда добре което за мен е най-важното.

Забележка към номер 2.
Не се изтриват части като се замазва с боя, има си друг инструмент

Номер 3 също добре се е справил като изключим че джантите са изрязани малко ръмбесто, но това ще го преглътна.

Номер 4 май е положил най-много усилия но не му се е получил тунинга.
Трябва да се поупражнява с неона защото свети и по ръбовете на картинката освен по предната броня.
Джантите и вратата не мисля да ги коментирам но смятам че поне за вратата е положил усилие.
Колкото до чарджера мисля че е излишен защото не подхожда на такъв тип кола, но горе долу добре се е справил.

Хихи!Като се замислиш, кво прави чарджера отпред, като двигателя на колата е в задната и част? :lol: Това докато не ме светна един пич въобще не го бях забелязал.
Изображение

Velin
Регистриран: нед 3. фев 2008, 21:35

Мнениеот Velin » вт 1. апр 2008, 23:04

№ 4 :D
Изображение

[PD-VIP]DOCTOR
Skype - vitrandev7312

Anonymous

Мнениеот Anonymous » вт 1. апр 2008, 23:15

Ето и мойто мнение:

1.Моят избор.... прост тунинг но ме много кефи защото няма грешки и всичко изглежда много чисто и готино а пък и това лого отива на тази кола :P

2.Този цвят не е за тази кола,а и какво е това зад колата спойлер ли си пробал да слагаш незнам но много бие на очи - джантите са добре :wink:

3.Джантите са са сменени но са пак същия тип като предишня трябваше да сложиш нещо по интересно,тази синя светлина не е точно като за ферари...този тип ферарита само повече за скорост и тази светлинка е като джундхурийка(не е зле но не ме кефи)---аа и като си рязал джантите нещо си се прецакал и са малко четвъртити---логото изглежда много добре там където си го сложил според мен и се получава доста гот :P

4.Ммммм даа, значи личи си че си вложил доста работа по нея но за критика незнам от къде да започна... както каза ElectrifieD турбо черджера не отива на този тип коли, има неон върху предната брония също така и по крайщата на картинката,врата избеляла ли е защото цветът не е същия,бронята да не си я намазал с олио та лъщи така щото и тя нещо няма нищо общо с цветът на колата---джантите са супер ве мой човек а също така и се вижда малко грайферера на гумите което е много готино - но все пак си личи че си вложил доста работа в тази кола

айде със здраве :wink:

ElectrifieD
Регистриран: пет 25. яну 2008, 15:11

Мнениеот ElectrifieD » вт 1. апр 2008, 23:16

v_konstantinov

Да, това забравих да го вметна. :lol:
карай, важното е тунинг да се лее :wink:
Изображение

Върни се в “Виртуален тунинг”