Защо всеки има право да прави клан?

Модератор: Модератори РР

Потребителски аватар
dragonn2
Регистриран: вт 3. юли 2007, 12:42

Мнение от dragonn2 » вт 3. юли 2007, 23:12

Няма ли да е по добре да трябва порво да се достига даден лиценз или нещо такова, защото за момента съществуват трийсетина клана и с изключение на
Fast_And_Firious всички са с по 1-2 членове! Да не говорим какво ще стане когато потребителите станат повече...
Всеки като влезе и си направи по един и става мазало.

ПП. Почти същото е положението със състезанията... :roll:
ИзображениеИзображение
И умната ;)

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнение от interested » вт 3. юли 2007, 23:21

Ами нали това е целта - всеки да участва, и да бъде по-забавно.
Принципно е редно всеки да може да си прави клан, и да си организира състезания, ако ти искаш да участваш в състезание направено от определен човек, можеш спокойно да го попиташ за номера на състезанието, да ползваш търсачката и след това да си намериш състезанието и да се присъединиш ;)
А това, че клановете имат по 1,2 състезатели в тях, теб това не мисля че би трябвало да ти пречи, даже по-добре, по-лесно ще ти е да ги побеждаваш с твоят клан ;)

Потребителски аватар
MAGNUM_89
Регистриран: вт 24. юли 2007, 23:27

Мнение от MAGNUM_89 » пет 17. авг 2007, 08:25

хм,не знам дали рано съм влязъл да играя в играта,като някой от повечето играчи,или просто съм оцелил момента кога да почна да я играя ,но напоследък забелязвам че има мн кланове,който имат по мн повече от 2 играчи,пък и нека да не търсим причината само в това че всеки иска свой клан,на мн играчи е отказвано да влязат в даден клан поради това че са начинаещи и нямат достатъчно златни точки :shock:

Регистриран: пон 4. авг 2008, 15:48

Мнение от avatar1234 » пет 8. авг 2008, 19:58

да даречем че и аз си направих клан ама искам да се присъединя към друг мога ли да изтрия клана или нещо подобно

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнение от interested » пон 11. авг 2008, 15:45

Можеш, в клан администрация си има опции за целта.

Отговори

Върни се в “Разговори относно Клановете”