Предложение

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
Потребителски аватар
redhooligan
Регистриран: пон 30. ное 2009, 16:35

Предложение

Мнение от redhooligan » пон 29. апр 2013, 16:17

Може ли да направите опция със която сградите и предметите да могат да се въртят. Защото във момента единствено може да се местят. Но за да направиш гаража си най добре изглеждат или да ти е най удобна подредбата на всички неща,си мисля че ще е по добре да може да се използва и опция завъртване.

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Re: Предложение

Мнение от interested » вт 30. апр 2013, 13:15

Изпращам го като предложение.

Потребителски аватар
GLUHIA
Регистриран: ср 1. май 2013, 14:11

Мнение от GLUHIA » пет 10. май 2013, 18:34

Също може да се направи декорациите, знаците и другите подобни да могат да се прибират в някъкъв скалд, примерно във витрината.

П.П. Може темата да се преименова на "Предложения относно сградите" и в нея да се публикуват и други ако има ;)

vip-tiesto98
Регистриран: съб 3. ное 2012, 23:49

Предложение

Мнение от vip-tiesto98 » вт 11. юни 2013, 23:31

защо не може да се изпращат превозни средства с договор на други играчи пример - купувам си камион и след 5 минути идва самолет решавам че за камиона нямам достатъчно енергия или ми трябват пари и искам да го продам на някой от моите приятели

а пък защо не се направи пазар до сградата с мисии и всеки да може да продава превозното си средство така ще е много по забавно и ще е като весела ферма , зелена империя , капи хоспитал и др. ;)

Потребителски аватар
Яко Копам
Модератор
Регистриран: вт 11. май 2010, 00:40

Мнение от Яко Копам » ср 12. юни 2013, 13:14

vip-tiesto98 написа:защо не може да се изпращат превозни средства с договор на други играчи пример - купувам си камион и след 5 минути идва самолет решавам че за камиона нямам достатъчно енергия или ми трябват пари и искам да го продам на някой от моите приятели

а пък защо не се направи пазар до сградата с мисии и всеки да може да продава превозното си средство така ще е много по забавно и ще е като весела ферма , зелена империя , капи хоспитал и др. ;)
С едно предложение е достатъчно, няма нужда да го лепиш във всички теми :idea:
Изображение

mercedes1265
Регистриран: ср 26. юни 2013, 13:02

Мнение от mercedes1265 » чет 4. юли 2013, 09:50

И аз имам едно предложение и моля да го въведете в играта-да може да се купуват кредити с ЛеФчета примерно 10 кредита 1000 лефчета защото лефчета имам много а кредити малко а се нуждая от тях-както за лефчетата 2 кредита за 600 лефчета

Kiriz
Регистриран: чет 23. май 2013, 10:22

Мнение от Kiriz » чет 11. юли 2013, 01:24

mercedes1265 написа:И аз имам едно предложение и моля да го въведете в играта-да може да се купуват кредити с ЛеФчета примерно 10 кредита 1000 лефчета защото лефчета имам много а кредити малко а се нуждая от тях-както за лефчетата 2 кредита за 600 лефчета
твоето предложение никога няма да го приемат защото така те ще губят пари. Нали това е целта като ти трябват кредити да си купиш с реални пари да могат да печелят ... като ти направят така с лефчета да си зимаш кредити какъв е смисъла да даваш реални пари ?

dari67
Регистриран: съб 1. юни 2013, 16:47

Мнение от dari67 » пет 12. юли 2013, 13:24

На 15 ниво съм и ще си купя Док, да обаче за да си разглобявам лодки ми трябва паркинг и рампа, а за тях ми иска моторна лодка гараж. Такова чудо няма никъде, което ме навежда за неточности в превода или недоглеждане от страна на т.н. Разработчиците, които веднъж използват думичката "Док" в следващия момент използват разяснението за тази думичка "Гараж за моторни лодки" и объркването е готово. Хайде много ги моля да се оправят някои неточности по наши предложения, а не само да си пишем.

icetyyy
Регистриран: ср 8. май 2013, 21:17
Контакти:

Мнение от icetyyy » съб 13. юли 2013, 22:56

dari67 написа:На 15 ниво съм и ще си купя Док, да обаче за да си разглобявам лодки ми трябва паркинг и рампа, а за тях ми иска моторна лодка гараж. Такова чудо няма никъде, което ме навежда за неточности в превода или недоглеждане от страна на т.н. Разработчиците, които веднъж използват думичката "Док" в следващия момент използват разяснението за тази думичка "Гараж за моторни лодки" и объркването е готово. Хайде много ги моля да се оправят някои неточности по наши предложения, а не само да си пишем.
Когато и аз бях на 15 ниво се обърках но няма никакви грешки точно така си е.

mercedes1265
Регистриран: ср 26. юни 2013, 13:02

Мнение от mercedes1265 » ср 17. юли 2013, 08:20

Kiriz написа:
mercedes1265 написа:И аз имам едно предложение и моля да го въведете в играта-да може да се купуват кредити с ЛеФчета примерно 10 кредита 1000 лефчета защото лефчета имам много а кредити малко а се нуждая от тях-както за лефчетата 2 кредита за 600 лефчета
твоето предложение никога няма да го приемат защото така те ще губят пари. Нали това е целта като ти трябват кредити да си купиш с реални пари да могат да печелят ... като ти направят така с лефчета да си зимаш кредити какъв е смисъла да даваш реални пари ?
Вярно пък и кредити са доста скъпи мислех да купувам ако бяха до 5 лева обаче са по 5 евро и не си заслужава да си изхабя цялата прима на телефона за 20 кредита

Заключена

Върни се в “Коментари и предложения”