Кредити на 300 кинта

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
revolution_18
Регистриран: съб 11. юни 2011, 12:32

Re: Кредити на 300 кинта

Мнениеот revolution_18 » ср 19. фев 2014, 13:39

bob22 написа:Продажба на кредити за 300кД, при условие, че само преди няколко дни са баннати една камара играчи за това???
Видях най-нелепия начин играч да си изкара бан. Revolution, ако толкова искаше да провокираш, защо не го направи като използаваш нов акаунт, приятелю? Толкова ме е яд какъв труд и каква ферма се затри.
Предлагам да бъде простено на играча и админът да го върне в играта. Всички видяха, че няма да се толерира търговията на кредити на ниски цени - „възпитателният” ефект е постигнат.
Останалите баннати не коментирам поради оскъдната информация и не слагам под общ знаменател със случая на Revolution. Очаквам и други да го подкрепят за връщането му в играта.

Не го направих от друг акаунт, защото тогава щяха да ме затрият за мултиакаунтинг :lol:. А и играта ми беше омръзнала до такава степен че, просто ми беше интересно какво ще стане, честно казано не вярвах че ще ме затрият. 3 години купувам и продавам кредити по 300кд и проблеми съм нямал. Явно сега като го направих публично съм станал неудобен на Дойчовците и ето го резултата.
Кириле, излез си от черупката и кажи защо не банна и другите 300 човека които приеха договора, защото в случая аз бях на загуба а те бяха облагодетелствани??? Ти си го написал в правилата че и ДВАТА акаунта ще бъдат изтрити!!! И след като системата позволява да се продават кредити по 300кд какъв е проблема? Като не трябва да бъде така, сложете едно ограничение на цената им и то дам, необходимо ли е цялата игра да изгори заради вашите СМЕШНИ правила? Не ми е ясно защо в немските сървъри не са ме баннали още, като за 2 години там, съм купил и продал хиляди кредити на 300кд?
Настоявам да ми върнеш акаунта, и сам ще се изтрия ОБЕЩАВАМ!

Greenland
Регистриран: нед 1. май 2011, 11:39

Мнениеот Greenland » ср 19. фев 2014, 14:41

Нямаше ме известно време и гле'й к'во станало!!! :?
Бих искал да напиша и моите разсъждения по въпроса.
1. Държавата (в случая Ъпджерс) наложи цените си (минимална и максимална).
2. Наложена бе планова икономика (по 15 мисии на ден).
3. Неудобните за властта бяха разстреляни (баннати).
Извод: КОМУНИЗМЪТ се завърна, дами и господа!!! :lol: :lol: :lol:

дора
Регистриран: вт 14. юни 2011, 19:45

Мнениеот дора » ср 19. фев 2014, 16:49

От всички тези приказки , аз не разбрах в тази игра не се ли допуска свободна търговия между играчите или може да продаваме кредити само на пазара т.е. през системата. Доста ми прилича на извиване на ръце за голями печалби на организаторите. При подобна ситуация правила не важат ли? Има минимална и максимална цена и толкоз , всеки си преценява с кой и къде да търгува. Не си обяснявам кое правило е нарушено? Прилича ми на превишаване на права . Мисля че администратора допуска грешка с тези неоснователно тежки мерки. Размислете и се корегирайте ! Върнете играчите и разяснете какво точно е правилно , очертайте правилната рамка , а не действайте според настроението си . Ако искате да съсипете играта това е пътя - отстранявайте силните играчи , другите сами ще си тръгнат. КАКВО ПРАВИМ СЕГА?

revolution_18
Регистриран: съб 11. юни 2011, 12:32

Мнениеот revolution_18 » ср 19. фев 2014, 17:35

дора написа:От всички тези приказки , аз не разбрах в тази игра не се ли допуска свободна търговия между играчите или може да продаваме кредити само на пазара т.е. през системата. Доста ми прилича на извиване на ръце за голями печалби на организаторите. При подобна ситуация правила не важат ли? Има минимална и максимална цена и толкоз , всеки си преценява с кой и къде да търгува. Не си обяснявам кое правило е нарушено? Прилича ми на превишаване на права . Мисля че администратора допуска грешка с тези неоснователно тежки мерки. Размислете и се корегирайте ! Върнете играчите и разяснете какво точно е правилно , очертайте правилната рамка , а не действайте според настроението си . Ако искате да съсипете играта това е пътя - отстранявайте силните играчи , другите сами ще си тръгнат. КАКВО ПРАВИМ СЕГА?

Ама естествено че искат да съсипят играта, вероятно вече сме им икономически неизгодни на Дойчовците, и е по-добре да ни закрият. Всичката стока и кредити се въртяха през има няма 10-20 души, които за жалост изядоха бана още на първия тур. Сега следва само да премахнат "неудобните" като мен :mrgreen: и работа е свършена! Ако не беше така досега г-н Адмистратора да беше дал смислено обяснение, за нелепите банове, раздадени без причина преди седмица, но разбира се, по лесно е да е оправдае с дойчовците!
Поздравления успяхте, съсипахте играта, можеше да го изиграете и по добре, но с вашия интелект няма какво повече да се очаква!
Пожелавам успех на всички настоящи и бъдещи играчи, и не се ебавайте с дойчовците, защото при мен не свърши добре! :lol:
Искам да кажа че за три години не съм дал и стотинка за тази игра, така че не го правете и вие, защото начина по който приключва всичко е само един :lol:

Greenland

Мнениеот Greenland » ср 19. фев 2014, 18:24

В друга тема админа беше писал:
Общо взето предполагам, че сте си влизали в акаунтите, за да си ги гледате, но това също не е разрешено.

А нима тези, които са от едно семейство и играят на един компютър, не си гледат фермите? Има една тема, която се казва "Мултиакаунти". Всички, които са се писали там, трябва да бъдат баннати по тази логика! :lol:
А за кредитите по 300 кинта, не видях някой да се оплаква, че е ощетен... :roll: Сделката била неизгодна за едната страна. Коя?!?

Голям боздуган
Регистриран: пет 13. сеп 2013, 14:57

Мнениеот Голям боздуган » ср 19. фев 2014, 22:49

Явно на г-н Кирил са се изпотили цайсите и не може да прочете написаното от вас , за да се изкаже :lol:

zuzi80
Регистриран: нед 24. юни 2012, 11:45

Мнениеот zuzi80 » чет 20. фев 2014, 01:02

AtAnAsOv_del-1392796027 [HMR], това сега защо, да не би случайно в съсвър две да се почувстваха дискриминирани , та за това и техния играч на първо място делнахте? За какво, ще ни кажете или да гадаеем : продавал е кредити на 300 , наглеждал е акаунт, прекалено напред е стигнал, името му не звучи добре, никът му е на латиница, не знае кога да използва главна буква? Защо , защо защо?

Greenland

Мнениеот Greenland » чет 20. фев 2014, 12:26

Такава масова чистка не помня, а съм от много време в играта. Май нещо са ни вдигнали мерника германците... :lol: :lol: :lol:

nasko_032
Регистриран: чет 24. юни 2010, 17:24

Мнениеот nasko_032 » пет 21. фев 2014, 01:36

Greenland написа:Такава масова чистка не помня, а съм от много време в играта. Май нещо са ни вдигнали мерника германците... :lol: :lol: :lol:

Раздават се банани за всички от сърце :lol: :mrgreen:
http://vbox7.com/play:d4db180f

Потребителски аватар
black_boy
Регистриран: чет 20. фев 2014, 14:36

Мнениеот black_boy » пет 21. фев 2014, 01:49

Аз съм новак в играта(едвам 6 ниво), но продавам кредити. Масово ми се търсят кредити, които да се закупят на тази цена(300 кД). + украшение. А и има ли значение на каква цена ще се продават. Ние си плащаме за тях с реални пари и би трябвало да имаме поне тази власт.

Върни се в “Кошче”