Кредити на 300 кинта

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
Потребителски аватар
Gonzalo Higuaín
Регистриран: ср 24. юли 2013, 16:33

Re: Кредити на 300 кинта

Мнениеот Gonzalo Higuaín » вт 18. фев 2014, 01:31

Sponko написа:Нали съм ти казвал че за тебе е правена ;)
http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

Дали за мен е правена не знам ! Но щом я слушаш, личи колко си "умен" :lol: Бе малко вкус поне да имаше :|
Да не тръгна аз да те поздравявам с песни, повярвай ми, няма да можеш да ги изслушаш ;) И още веднъж ти казвам... не вървиш пред мен ! Прави се на инетересен на някой друг ! ;)

Потребителски аватар
Gonzalo Higuaín
Регистриран: ср 24. юли 2013, 16:33

Мнениеот Gonzalo Higuaín » вт 18. фев 2014, 01:33

Забелязвам, че твоето сиво вещество няма какво да измисли повече и мога да ти кажа бягай да лягаш, с глупаци не ми се занимава повече ! Айде.... за последен път ..... ;)

Tarkalin
Модератор
Регистриран: нед 3. юли 2011, 20:03

Мнениеот Tarkalin » вт 18. фев 2014, 02:37

тъй като двамата "капитани" на противникови отбори, доста са се посритали по кокалчетата в тоя мач, отиват принудително под душовете , за определен период в зависимост от ударите по ахилеса на другия играч, които са нанесли.
Моля имайте предвид, че всяко ново "сръгване с лакти в хълбока на отсрещния" също ще донесе нов картон !

Потребителски аватар
Rada_R
Регистриран: пет 4. ное 2011, 10:36

Мнениеот Rada_R » вт 18. фев 2014, 11:24

nasko_032 написа:Загина още един земеделски юнак. В играта се казваше REVOLU7ION. Масовата сеч продължава! Обяснението за този бан от поддръжката е следната:

"Здравейте,
акаунта ви е спрян поради търгуване на кредити на ниски цени"

Драги фермери,играта умря окончателно!

ТОВА ВЕЧЕ Е ПРЕКАЛЕНО!!! Към кого да се обърна, да го питам, как тези цени са ниски, като са фиксирани от ъпжърсът??? Да не си ги измисляме ние цените?? Че и продължават да са нагли и да сечат глави!! Играта им умря!!! ама не поради нежелание на фермерите да продължат, а поради наглостта на швабен!!!

Голям боздуган
Регистриран: пет 13. сеп 2013, 14:57

Мнениеот Голям боздуган » вт 18. фев 2014, 11:29

Ето че всезкайкото изкочи от мишата дупка, досега не смееше да се обади по темите за баннатите играчи и за цените по 300кД за кредитите, но като види, че някой обижда друг, веднага изкача и вижте ме - кой съм аз, ей голяма будала си да знаеш Талкалане :lol:

Потребителски аватар
darssy
Регистриран: пет 2. дек 2011, 10:41

Мнениеот darssy » вт 18. фев 2014, 11:49

Тече промоция на банове като гледам :lol:
Отговори от поддръжката няма, но пък делнати дал бог, колкото искате напоследък и май все повече ще стават :roll:
Не ми е много ясно що да не продавам кредити на 300 кд като системата ми е дала тази цена като възможната минимална?
Не ми е ясно и къде е бг поддръжката и кой трябва да ни отговаря на въпросите!
Не ми е ясно и чие тълкувание на правилата е точното!
Много неща не са ми ясни, но пък и няма кой да ми отговори! Поддръжкате е на почивка май ;)

Потребителски аватар
mimipi4a
Регистриран: вт 15. фев 2011, 00:22

Мнениеот mimipi4a » вт 18. фев 2014, 15:28

Добър ден и от мен,преди време писах до interested във връзка със кредитите и получих това :?:

Re: krediti

Изпратено на: Чет Мар 22, 2012 1:16 pm
От: interested
До: mimipi4a

mimipi4a написа:igra4i prodavat 1 kredit za 300 i 1 menhir za 19700 tоva vav naru6enie na pravilatali e ili e normalno

Като цяло не трябва да ги продава така, но пък в крайна сметка цената е същата горе долу
Re: krediti

Изпратено на: Чет Мар 22, 2012 2:31 pm
от mimipi4a
zna4i za takava zdelka nqma dase blokira daden igra4 mersi za informaciqta i lek den
Та въпроса ми е защо тези играчи за който се казва че продават кредити по 300 са блокирани :?: :?: :?: :?: :?:

revolution_18
Регистриран: съб 11. юни 2011, 12:32

Мнениеот revolution_18 » вт 18. фев 2014, 16:53

viewtopic.php?f=9&t=77&start=120 тая тема друго казва :lol: Четете от 13 страница след поста на bad_ridik.
Явно продаването на кредити на нормални цени също води до бан!

bob22
Регистриран: пет 10. юни 2011, 00:00

Мнениеот bob22 » ср 19. фев 2014, 09:41

Продажба на кредити за 300кД, при условие, че само преди няколко дни са баннати една камара играчи за това???
Видях най-нелепия начин играч да си изкара бан. Revolution, ако толкова искаше да провокираш, защо не го направи като използаваш нов акаунт, приятелю? Толкова ме е яд какъв труд и каква ферма се затри.
Предлагам да бъде простено на играча и админът да го върне в играта. Всички видяха, че няма да се толерира търговията на кредити на ниски цени - „възпитателният” ефект е постигнат.
Останалите баннати не коментирам поради оскъдната информация и не слагам под общ знаменател със случая на Revolution. Очаквам и други да го подкрепят за връщането му в играта.

Потребителски аватар
nala
Регистриран: съб 21. авг 2010, 18:11

Мнениеот nala » ср 19. фев 2014, 09:59

не само подкрепям, МОЛЯ за връщане в играта !
не само на Revolution, отново моля админа да преразгледа нарушенията персонално.
нека се прецени за всеки по отделно заслужава ли най-тежкото наказание :(
както каза bob22, "„възпитателният” ефект е постигнат." МОЛЯ, наказанията да са временни, не перманентни.

Върни се в “Кошче”