Помощ! Рекет в гилдията

летящия_джордан
Регистриран: съб 20. фев 2010, 21:15

Помощ! Рекет в гилдията

Мнениеот летящия_джордан » нед 11. апр 2010, 19:44

Имам един въпроср,имам гилдия и от скоро получувам съобщения от сорта .....ако не започнеш да помагаш на мен и още няколко човека да си купим градинки ще напуснем 30 човека!!!!Да не би някъде да има правило,че по някакав начин трябва да им осигурявам някакви помощи???? Благодаря,предварително!!!!!!!!!
Последна промяна от angeladangela на нед 11. апр 2010, 20:04, променено общо 1 път.
Причина: заглавие

angeladangela
Регистриран: пет 21. май 2010, 10:32

Re: Помощ!

Мнениеот angeladangela » нед 11. апр 2010, 20:03

Няма такова правило. Правилата в гилдията си ги установява всяка гилдия, стига да не са в разрез с правилата на играта. Кандидати за гилдии има много, не виждам какъв ти е проблема, не могат всички да влязат в една гилдия, нали? Ако са дарили палми и напуснат по свое желание, палмите остават за гилдията. Ако ти ги изгониш, те си взимат палмите, като 20% от тях отиват в небитието. Решението си е твое, но ако разговаряте повече в гилдията, ще стигнете до по-разумно решение. Успех! Ще поправя и заглавието на темата.
Моята градинка в ЗИ :arrow: ..... Изображение

Моята къщичка във ВФ :arrow: ..... Изображение

летящия_джордан
Регистриран: съб 20. фев 2010, 21:15

Re: Помощ! Рекет в гилдията

Мнениеот летящия_джордан » нед 11. апр 2010, 20:13

Еми аз нямам много хора в гилдията.В никакъв случай неми е приятно това положение!Без съмнение ще взема мерки,просто исках да съм сигурен преди да предприема каквото и да е било!Много благодаря за отделеното внимание :)

Върни се в “Гилдии/палми/кокоси”