EdenGarden&ST

Потребителски аватар
Sunny.Smile
Регистриран: ср 19. май 2010, 17:57

Re: EdenGarden&ST

Мнениеот Sunny.Smile » ср 15. юни 2011, 17:30

Честито !
Усмихвай се по-често ^ ^

Потребителски аватар
totov4e
Регистриран: пон 17. яну 2011, 12:52

Мнениеот totov4e » съб 25. юни 2011, 22:02

Честито на целия ви отбор!
Още от регистрирането ми във Форума видях, че сте доста добра гилдия. Браво на всички! И в града, в който живея (Монтана) преди малко имаше заря. Може да е заради вас, затова да я пускат всеки ден!
Изображение

angeladangela
Регистриран: пет 21. май 2010, 10:32

Мнениеот angeladangela » съб 25. юни 2011, 22:43

:D Благодаря за поздравленията от името на целия отбор! :D
Не зная дали зарята в Монтана е била заради нас, но знам, че купонът в нашата гилдия още не е стихнал! :D
Знам също, че всички са добре дошли да празнуват с нас! :D

:arrow: http://zelenaimperia.net/

ЗАПОВЯДАЙТЕ, ПРИЯТЕЛИ НА EG&ST, ЧУВСТВАЙТЕ СЕ ПОКАНЕНИ!
Моята градинка в ЗИ :arrow: ..... Изображение

Моята къщичка във ВФ :arrow: ..... Изображение

C00l
Регистриран: нед 22. ное 2009, 09:26

Мнениеот C00l » съб 25. юни 2011, 22:44

Здравейте, мили градинарчета!

Имам удоволствието да ви представя сайта на Гилдия EdenGarden&ST.
Сигурна съм, че той ще стане любим на всички играещи тази вълнуваща игра, наречена Зелена Империя.

http://www.zelenaimperia.net

....................................................................................... Изображение

Този сайт е съобразен с всички изисквания поставени от upjers GmbH & Co. KG, което автоматично означава, че ако решите да се регистрирате в нашия форум, трябва да спазвате правилата на ТОЗИ форум.
Надяваме се да ви е забавно, а в чата на форума, можете винаги да намерите приятел и да получите бърз съвет, ако се нуждаете от такъв.

Нашето желание е да направим играта по-достъпна за всички, а хората по-добри. Никога няма да спрем да вярваме, че истинските Чудеса се крият в добрите човешки взаимоотношения.

Защо се появи този сайт? Всички знаете, че имаме доста неудобства от събирането на форумите на всички игри. Но също така знаете, че сме ентусиасти и откровени в желанието си да имаме едно общо неформално място за общуване. Често сме си говорили колко много ни липсва един чат, където този, който има нужда бързо да извика неволята, тя да не дойде и в замяна много градинари да се отзоват. Струва ми се, че в една икономическа симулация всички инициативи трябва да бъдат подкрепяни.

Надявам се, когато влезете в сайта да видите колко други неподозирани възможности можете да намерите. Дори само една песен или клипче, могат да ви накарат да намерите по-креативното решение.
И защото забавлението е част от тази игра, ще можем заедно да размърдаме мозъците си със загадките на Спас.

ДОБРЕ ДОШЛИ! :)

Дами и господа модератори,

Искам от мое име и от името на всички джуджета на ЕГ§СТ, да ви уверя, че в страниците на http://www.zelenaimperia.net, никога няма да се появи линк към друга игра. Ще съблюдаваме и спазваме всички правила, за да може този сайт, както и форумът в него да просъществуват дълго и да бъдат максимално полезни.

Благодаря предварително!

П.П. Признателни сме на Мишо (kufar) за времето, което отдели, за да зарадва всички нас с този малък оазис в Зелена Империя. Благодарим ти, Мише!
Последна промяна от C00l на нед 26. юни 2011, 00:52, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображение Кликни тук: Изображение

Потребителски аватар
Яко Копам
Модератор
Регистриран: вт 11. май 2010, 00:40

Мнениеот Яко Копам » нед 26. юни 2011, 00:20

Сайта ви е много добре направен, поздравления :)
Изображение

angeladangela
Регистриран: пет 21. май 2010, 10:32

Мнениеот angeladangela » нед 26. юни 2011, 00:21

Чакаме те в чата! :D На по биричка.
Моята градинка в ЗИ :arrow: ..... Изображение

Моята къщичка във ВФ :arrow: ..... Изображение

AmFeTamuH
Регистриран: нед 26. юни 2011, 00:36

Мнениеот AmFeTamuH » нед 26. юни 2011, 00:47

Здравейте радвам се за вас :)
бих искал да ви попитам нещо възможно ли е да направя същата гилдия но в сървар 2 ?

Cerber
Регистриран: чет 21. апр 2011, 13:58

Мнениеот Cerber » нед 26. юни 2011, 14:15

Гилдията са хората, а не името. :roll:

Frеderic0
Регистриран: чет 21. апр 2011, 15:56

Мнениеот Frеderic0 » нед 26. юни 2011, 14:30

Поздравления за сайта!
Най-после събрана и систематизирана информация на едно място. Ще бъде полезна за всички играчи. Разбира се има още какво да се допълни.

Искам да вляза в чата, но нещо не ми се получава. Едно леко упътване би свършило чудна работа.

fortuna
Регистриран: пет 21. май 2010, 18:35

Мнениеот fortuna » нед 26. юни 2011, 14:38

Радваме се,че сайта се харесва,има голям интерес към него и че може да бъдеме полезни. 8-)
За чата е нужно да си направиш регистрация от валидна поща,след което като получиш писмото да активираш от линка.Ако има и друго неясно, ще обясниме :)

Върни се в “Гилдии С1”