Статуи от състезания в гилдиите

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
Нирвана
Регистриран: ср 13. ное 2013, 15:09

Статуи от състезания в гилдиите

Мнениеот Нирвана » пет 25. апр 2014, 09:30

Нека да обсъдим частите от статуи, които се печелят при седмичните състезания в гилдиите. Някой знае ли как се разменят? И ако няма такава функция за какво ми са?

vacko11
Регистриран: ср 5. фев 2014, 00:06

Re: Статуи от състезания в гилдиите

Мнениеот vacko11 » пет 25. апр 2014, 13:51

и мен това ме интересува, докато не се изясни не мисля да хвърлям повече ресурси на вятъра за състезания :evil:

Нирвана
Регистриран: ср 13. ное 2013, 15:09

Мнениеот Нирвана » вт 29. апр 2014, 21:57

vacko11 написа:и мен това ме интересува, докато не се изясни не мисля да хвърлям повече ресурси на вятъра за състезания :evil:

И нашият гилд обсъждаме тази възможност. Аз определено участвам за последно в това състезание. По-добре да вдигаме ниво, отколкото както написа да си хвърляме ресурсите на вятъра. Нещо не ме кефят тези гилдии, като не получаваш поне едно златно кюлче, та да имаш стимул:)) Само статуи-аман от украшения.

Потребителски аватар
mikaelinewww
Регистриран: вт 26. ное 2013, 09:27

Мнениеот mikaelinewww » чет 1. май 2014, 10:33

някой да каже - възможно ли е при следващи състезания на същите продукти да се досъбират частите на статуите?

Потребителски аватар
joro3887
Модератор
Регистриран: чет 10. яну 2013, 11:42

Мнениеот joro3887 » чет 1. май 2014, 13:42

mikaelinewww написа:някой да каже - възможно ли е при следващи състезания на същите продукти да се досъбират частите на статуите?

Да вече е пусната опция да се довършват липсващите части с диаманти.
На този етап за размяне не са пуснати.
За опиция ако случайно се пусне друго състезание от вид същият разбира се че може но е много вероятно да се чака да минат всички продукти че чак тогава пак първото което е било пуснато евентуално.
Последна промяна от joro3887 на чет 1. май 2014, 14:12, променено общо 1 път.
Изображение

https://support.upjers.com/neo/index.php?step=1&country=bg

Писането във форума на Кирилица е Задължитено!!!

vacko11
Регистриран: ср 5. фев 2014, 00:06

Мнениеот vacko11 » чет 1. май 2014, 13:50

Дано ги пуснат за размяна, не ми се дават 16 кюлчета да си довърша статуята и така си ми стоят и на мен и на другите от гилда, а предполагам и на доста други играчи, все пак кюлчетата струват реални пари, не виртуални ;)

Потребителски аватар
joro3887
Модератор
Регистриран: чет 10. яну 2013, 11:42

Мнениеот joro3887 » чет 1. май 2014, 14:14

vacko11 написа:Дано ги пуснат за размяна, не ми се дават 16 кюлчета да си довърша статуята и така си ми стоят и на мен и на другите от гилда, а предполагам и на доста други играчи, все пак кюлчетата струват реални пари, не виртуални ;)

Съжалявам така са решили отгоре нищо неможем да направим или завършваш с кюлчета или нямаш цяла статуя.
Другата опция е да си все първи в състезанието и ще имаш цяла статуя.
За съжаление засега е това положението.
Изображение

https://support.upjers.com/neo/index.php?step=1&country=bg

Писането във форума на Кирилица е Задължитено!!!

Върни се в “Коментари и предложения”