Пълен смях

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
spasvr
Регистриран: пет 15. ное 2013, 01:27

Пълен смях

Мнениеот spasvr » ср 16. апр 2014, 01:35

За 200 точки дават само 2 златни кюлчета.Това е пълен смях.Да не говорим за гилдийте които те изцеждат на максимум,както и за ''великата великденска промоция'' с кое по-напред да се справим ,за да играем? Как да правим тези пари с ферми ниво 6?Как да правим тези постижения за великите 2 кюлчета,сигурно постоянно трябва да стоим на тези игри.Много ли искам ,искам само малко по безплатни условия в ''безплатната игра''.Сега за Великден някаква овца ,която е златна.Как да я взема като дарявам за гилдията сирене което е 3750 трябва и други стоки,за да качваме ниво на гилдията,освен това иска 2 500 000 талера за две овце,а също и пари за някаква смехория,животните ми да дават продукция по-бързо с 10 процента.Какъв е смисъла като сградите ми не работят с 10% по-бързо.Мислих да спирам,продължих,защото надеждата умира последна,но явно тази игра не е за мен.Много АЛЧНИ разработчици за безплатна игра!

Потребителски аватар
Яко Копам
Модератор
Регистриран: вт 11. май 2010, 00:40

Re: Пълен смях

Мнениеот Яко Копам » пет 25. апр 2014, 14:51

Няма как на ниво 6 да очакваш да постигнеш всичко в играта. Поиграй и ще се получи.
Изображение

spasvr

Мнениеот spasvr » съб 26. апр 2014, 16:49

Аз съм ниво 36 , а не 6 просто трябва малко разбиране и следене о ваша страна,защото каквото се пише си остава някъде и никой не го взима под внимание.Исках да кажа ,че с ферма с шесто разширение нищо неможе да се направи.Поне да не пише ,че играта е безплатна!

linnadelcheva
Регистриран: нед 27. окт 2013, 13:20

Мнениеот linnadelcheva » съб 26. апр 2014, 17:01

Абсолютно съм съгласна. Не виждам на къде още може да се развиваме след като сме разшири фермите си до максималното ниво 7мо (ако не закупуваме златни кюлчета). Започнах играта толкова ентусиазирано и играех постоянно. Стигнах до момент, в който имам почти всички сгради и животни, но мястото вече не стига, нито за садене, нито за животните, нито за сградите и ето че идва моментът, в който безплатната ви игра става не само платена, но и доста скъпа. Така че, не ми обяснявайте, че има още какво да се играе и още какво да се развиваме, защото сте в абсолютна грешка, г-н Модератор или там какъвто сте. Не разбирам как може да сте толкова безочливи и да пишете, че играта е напълно безплатна, при положение че 100 златни кюлчета са 40лв, а за 8мо разширение на фермата ни трябват 160 кюлчета. За ''уникалната оферта'' със събирането на точки няма да коментирам, защото не знам дали е смешно или трагично. Играх 1 ден за да събера въпросните 200 точки и когато ми изписа, че съм получила 2 златни кюлчета, първо се изсмях и после окончателно се отказах да играя ''безплатната'' ви изключително скъпа игра! Аз съм до тук!

spasvr

Мнениеот spasvr » съб 26. апр 2014, 17:04

А Вие нали сте администратор ,ако съм 6то ниво откъде да имам мандра и кози ,за да правя сирене ,Вие май си пишете ей така колкото да напишете нещо.Кажете ми на 6 ниво откъде да ги имам тея неща?Моля ви за отговор,защото от коментара ви пролича колко сте заинтересовани от вашите потребители!

Потребителски аватар
anesy
Регистриран: вт 29. окт 2013, 18:15

Мнениеот anesy » нед 27. апр 2014, 12:28

Не се гневете тук , а помислете!!! Модератора е играч като вас ,който се е наел да помага на начинаещите, отговаряйки на въпросите им за да става играта по-лесна и интересна. За нула време сте готови да му отрежете главата...
А разработчиците правят това, което им поръчат изпълнителните шефове. А изпълнителните шефове слушкат какво им нареди собственика на играта... Ясно е на всички ,че в тая пазарна икономика винаги нещо някой печели за сметка на друг....

Потребителски аватар
joro3887
Модератор
Регистриран: чет 10. яну 2013, 11:42

Мнениеот joro3887 » ср 30. апр 2014, 08:01

anesy написа:Не се гневете тук , а помислете!!! Модератора е играч като вас ,който се е наел да помага на начинаещите, отговаряйки на въпросите им за да става играта по-лесна и интересна. За нула време сте готови да му отрежете главата...
А разработчиците правят това, което им поръчат изпълнителните шефове. А изпълнителните шефове слушкат какво им нареди собственика на играта... Ясно е на всички ,че в тая пазарна икономика винаги нещо някой печели за сметка на друг....

Браво един смислен коментар откакто играя игрите на компанията да прочета,евала ти че се намери един да каже точно как седят работите.
Изображение

https://support.upjers.com/neo/index.php?step=1&country=bg

Писането във форума на Кирилица е Задължитено!!!

Върни се в “Коментари и предложения”