до създатели те на играта

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
Tarkalin
Модератор
Регистриран: нед 3. юли 2011, 20:03

Re: до създатели те на играта

Мнениеот Tarkalin » пет 9. май 2014, 21:58

от ani4164
А сега сигурно ще изям някой презрял банан от мод.

нЕма страшно, засегИ въпросният тропически плод наистина е узрЕл, но е все още годен за консумация...до и включително този пост на темата, мода само ги чете, без да се меси ;)

от espinoza81

Вие като идете в магазина и имате 5 лева си купувате едно кило сирене от растително масло или почвате да мрънкате що сиренето от чисто мляко е 12 лева килото?

брЯх....много 12 лева...espinoza81 нямаше ли читаво сиреЙне и по 10лв /или ми е стара информацията?/ :roll:

от ani4164 » Пет 9. Май 2014, 11:35

До espinoza81 и да ти кажа само че има игри безплатни които не се разширява и плаща , направи ли си труд да прочетеш моят пост по горе и аз там съм, на 86 ниво без да съм влагала лични средства пак има лологулдени ама те са за кошници за евенти за супер храна , направи си една регистрация и ще видиш как е и те се печелят с евенти , мисии минаване на ниво .със риск ето цензура

ani4164, с бананите нещата бяха наред, но в този пост малко нагазваш лука....
във форума може да се рекламират само игри на фирма Ъпджерс, пише го в правилата, моля имай го предвид в бъдеще.

ani4164
Регистриран: ср 5. фев 2014, 21:24

Мнениеот ani4164 » съб 10. май 2014, 10:08

Много се извинявам на екипа , няма да се повтори но бях ефектирана че тя не е мрънкало а аз чета почти целия форум и всеки ден влизам в него . А сега искам да попитам имам ли нещо някакво наказание. простете ми моля ви ,ще играя послушно.

tsveti2366
Регистриран: вт 14. яну 2014, 19:16

Мнениеот tsveti2366 » съб 10. май 2014, 15:13

Здравейте! Аз съм 37 ниво и много добре знам за какво става дума.Говоря за разширения след като останат само платените, Освен това в поста на pmirchev същото е описано много точно и ясно. Имаме нужда от разширения за склада и на фермата.

TQKNA
Регистриран: съб 31. май 2014, 21:09

Мнениеот TQKNA » нед 8. юни 2014, 21:34

имам едно предложение ако не може да се направи нищо по въпроса със златото да се купува или печели в играта тека това ка кажат паролата на MY LITTLE FARMIES HACK

morbili
Регистриран: чет 12. юни 2014, 23:32

Мнениеот morbili » чет 12. юни 2014, 23:47

Регистрирах се тук само за да мога да напиша това.
До създателите:
Вижте кво, фашаги, ние сме бедна държавица.
Няма кой,освен болните пубертети, да плаша за разширенията с кинти от телефона си.
цензура забавлението да ви пълним гушите.
Да, никой не ме е карал да я играя тази игра, но как мислите да се развива тя в България по този
начин?
Къде да се заврат всички тези обекти, които ние доста хора имаме, след като няма място?
А, ясно, ще си плащаме.
Е, няма да стане.
Просто стигам 40-ниво и се изтривам.
Няма смисъл да продължавам по-нататък.
Ми вижте цензура, има достатъчно място за да правиш каквото поискаш без да си ЗАДЪЛЖЕН
да плащаш.
Айде лека нощ.Няма да плащам за глупави "икономически" игри :mrgreen:
Последна промяна от Tarkalin на съб 14. юни 2014, 19:23, променено общо 1 път.
Причина: нецензурни изрази и реклама

Tarkalin
Модератор

Мнениеот Tarkalin » съб 14. юни 2014, 19:35

morbili - моля, карай по-кротко постовете, че ми отваряш работа с тези нецензурни изрази :)

dina_tara
Регистриран: съб 18. сеп 2010, 13:58

Мнениеот dina_tara » нед 15. юни 2014, 17:59

Tarkalin написа:morbili - моля, карай по-кротко постовете, че ми отваряш работа с тези нецензурни изрази :)

За нецензурните изрази,може би имаш право,но всичко останало според мен е вярно

stardust7
Регистриран: вт 17. юни 2014, 20:56

Мнениеот stardust7 » вт 17. юни 2014, 21:05

Напълно подкрепям недоволството относно цената на разширенията на фермата! Сметнете всички разширения със злато общо и сметнете в левове колко излизат! Играта не е българска, на всички ни е ясно, че на запад тези цени може и да не са така колосални като в Бг, но за рамките на България си е скъпо! ... Когато се разработват игри може би ще е добре създателите да се съобразяват със стандарта на държавата, в която предлагат продукта си...

Tarkalin
Модератор

Мнениеот Tarkalin » вт 17. юни 2014, 21:32

Поставени са множество предложения за намаляване на цената, в това число и за други игри.
Принципа е че всяка игра, във всяка държава е еднаква - като правила, цени, визия и всичко друго / може да има някакви козметични различия - напр. във виртуални предмети, давани по повод на някой национален празник в съответната държава/ - така, че е малко вероятно ( да не кажа невъзможно, специално за България разработчиците да сложат по-ниски цени ).
Както виждате, дори и модераторите и администраторите в българските игри да са съгласни с вас, това просто нищо не означава, защото промени в самите игри могат да правят само разработчиците на игрите.
И както беше написала колежката модератор в преден пост в същата тази тема - доколкото познаваме политиката на фирмата, вероятността от промяна по отношение намаляване на цените е малко вероятна.
Ако не пишем дълго от екипа в теми, като тази, където апелирате за дадени промени в играта, не означава, че не четем и не се интересуваме, не означава и че предложенията Ви не се изпращат до разработчиците - просто приемането на тези предложения не зависят от нас, а пък дали някога ще настъпят промени, в духа в който искате, също няма как да Ви кажем.

С пожелание за успешна игра и хубави емоции на всички:
/ Tarkalin /

choko94
Регистриран: съб 15. мар 2014, 18:14

Мнениеот choko94 » пон 7. юли 2014, 17:27

докато има малуумници и които се гордеят с това че са си платили за да играят даже и в састезанията това няма да стане.това е манталитета на българина да прецаква другите.и аз искам в една безплатна игра да има платени(но някоинеща) а разширенията на фермата и склада да са с талери защото имам 6 000 000 и си копувам -например 2-те мини на карти ,които няма да построя.това е икономическа игра и ако не се прави сметка то няма да имаш талери.а лично аз мисля че хора които дават пари за глупости(разширения на фермата)нещо им има .

Върни се в “Коментари и предложения”