до създатели те на играта

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
michoni
Регистриран: ср 4. дек 2013, 17:16

до създатели те на играта

Мнениеот michoni » ср 19. мар 2014, 07:59

здравейте относно златните кюлчета нека всички се обединим нещо като стачка трябва да можем да разменяме пари за кюлчета как да продължа играта след като да разширя ми иска 160 кюлчета откъде да ги взема за мен а не само за мен това са много пари реших да изпрщам периодично есемеси за да не е на куп пратих вече 2 но не получих нищо а есемесите ще ги платя така според мен играта се обезмисля събираш пари и в един момент теса неизползваеми защото това което искам да закупя няма къде да го сложа
тукоущо получих есемес че кредита ми ще бъде преведен да няколко часа това е вариант да не даваш на куп толкова пари но много бавен нека се направи нещо по въпроса

valen69
Регистриран: пон 17. фев 2014, 20:59

Re: до създатели те на играта

Мнениеот valen69 » ср 19. мар 2014, 18:18

аз отдавна пиша за това ,но сякаш само за мен са непосилни тези пари никой друг не взема отношение по въпроса
всеки си трайка

dina_tara
Регистриран: съб 18. сеп 2010, 13:58

Мнениеот dina_tara » ср 19. мар 2014, 18:47

И за мен това е непосилна сума,но съм се убедила от личен опит,че нищо не можем да направим В такива случаи обикновено отговорът е-като не ви харесва,не играйте

valen69

Мнениеот valen69 » ср 19. мар 2014, 19:03

не мисля така ,ако всички надигнем глас ще ни чуят
разширението на фермата и склада да са с талери а другото да си остане така все някак си ще можем да играем
ами нали за това са и българските админи ,да защитават нашите интереси да се намесят да им обеснят положението

valen69

Мнениеот valen69 » ср 19. мар 2014, 19:16

най- добрия вариянт за нас е да можем да купуваме злато с талери
и щом са оценили 1 злато за 250 талери,защо да не можем да купуваме злато
нещата нещо не ми се връзват играя една безплатна игра,която взема цялата ми заплата
аз ли не съм добре или в играта нещо има :roll: :roll:

valen69

Мнениеот valen69 » ср 19. мар 2014, 20:33

иначе все по често ще срещаме това
ПОДАРЯВАМ ФЕРМА

Мнениеот chiko11 » Сря 19. Мар 2014, 01:37
подарявам ферма 31-во ниво ако някой се интересува да пише лично съобщение докато съм още тука или на скайп chiko_7575

violeta56
Регистриран: съб 26. окт 2013, 10:56

Мнениеот violeta56 » чет 20. мар 2014, 10:14

valen69 написа:най- добрия вариянт за нас е да можем да купуваме злато с талери
и щом са оценили 1 злато за 250 талери,защо да не можем да купуваме злато
нещата нещо не ми се връзват играя една безплатна игра,която взема цялата ми заплата
аз ли не съм добре или в играта нещо има :roll: :roll:

И аз съм на мнение, че трябва да можем да закупуваме злато с талери. Нека курса да е висок,например 1 кюлче злато за 1000талера, но да е възможно.

dadi
Регистриран: ср 13. ное 2013, 20:49

Мнениеот dadi » пет 21. мар 2014, 00:32

Напълно ви подкрепям ! Въпреки че едва ли е възможно да се заменят талери за злато Аз съм 40 ниво и 7 разширение Играта вече е съвсем ограничена .Построила съм почти всичко - няма място за повече от три кошари - ако сложиш украшенията и дърветата -няма къде да садиш въобще пълен тупик . За сметка на това имам милиони талери които не знам за какво да похарча .Ако това е икономическа игра - тя не оценява и възнаграждава уменията на играчите тя просто иска дневните ми за половин месец за да продължа! Моето предложение е разширенията на полето да са с талери - нека да са милиони но да има стимул да се събират тези пари .Да има пазар за стоки предмети и животни И последно повече задачи с награди от златни кюлчета. Аз не съм за абсолютно безплатната игра - когато много искаш или има задача която е свързана с време ще пусна няколко SMSа Такава игра ще привлече повече играчи и съответните приходи за създателите Иначе още 1-2 нива и ЧАО

valen69

Мнениеот valen69 » нед 23. мар 2014, 21:44

хайде бе ,някой от власт имащите няма ли да вземе отношение по въпроса
да кажат това което искате е невъзможно и тогава чао игра да не си губя времето повече
или да някои неща можем да променим като например това което искате
просто да отговорят та и ние да знаем какво да правим

Потребителски аватар
Яко Копам
Модератор
Регистриран: вт 11. май 2010, 00:40

Мнениеот Яко Копам » вт 25. мар 2014, 13:08

Не съм от властимащите, но познавайки политиката на фирмата(както и вие) предложението е прекалено хубаво за играчите, за да стане реалност е моето мнение...
Изображение

Върни се в “Коментари и предложения”