Войната на таралежите!

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
Потребителски аватар
peeepiii
Регистриран: съб 19. окт 2013, 00:48

Войната на таралежите!

Мнениеот peeepiii » пет 1. ное 2013, 10:09

Новите правила за наградите с оценките предизвика нова психоза в групичката на ПеШка :lol: :lol: :lol: Много сте ранобудни бе, не спите ли? Само крал Простак ви изостава някъде в класацията. :cry:

Потребителски аватар
svetomira1
Регистриран: чет 12. авг 2010, 09:03

Re: Войната на таралежите!

Мнениеот svetomira1 » пет 1. ное 2013, 10:26

peeepiii написа:Новите правила за наградите с оценките предизвика нова психоза в групичката на ПеШка :lol: :lol: :lol: Много сте ранобудни бе, не спите ли? Само крал Простак ви изостава някъде в класацията. :cry:

Заповядайте при нас, Кралю Честити! Ако сте така любезен, колкото сте озлобен, може би ще си дадете ника в играта, за да гласуват хората и за вас :lol:
Аз мисля, че такива като теб превръщат невинната игра във "Война на таралежите".
Моля всички мои приятели да гласуват за мен и моите приятели и ви уверявам, че рейтингът на фермите ни не е основна цел в живота ни. А тези, които са решили да водят с нас безсмислена война нека да ни пишат на лични - няма нужда да се изхождат публично ;)

Потребителски аватар
kika_S
Регистриран: чет 3. юни 2010, 11:33

Мнениеот kika_S » пет 1. ное 2013, 11:13

peeepiii написа:Новите правила за наградите с оценките предизвика нова психоза в групичката на ПеШка :lol: :lol: :lol: Много сте ранобудни бе, не спите ли? Само крал Простак ви изостава някъде в класацията. :cry:

Новите правила за наградите с оценките предизвика нова психоза в групичката на мразещите ПеШката. Много сте робудни бе, не спите, за да ни следите ли? Нямате ли си личен живот? Само омразата към групичката на ПеШката ли ви осмисля живота? Само омраза ли можете да изпитвате?

Ега ти нещастните хора, дето ги има! :lol:
http://s1.veselaferma.com/publicfarmhouse.php?mode=view&user=17916710
Вижте фермичката ми!

Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удулитурена!

А това е зоопаркът, на който съм директор :)
http://www.myfreezoo.bg/nickpage/index/user/14023227

Потребителски аватар
peeepiii

Мнениеот peeepiii » пет 29. ное 2013, 00:20

kika_S написа:

Новите правила за наградите с оценките предизвика нова психоза в групичката на мразещите ПеШката. Много сте робудни бе, не спите, за да ни следите ли? Нямате ли си личен живот? Само омразата към групичката на ПеШката ли ви осмисля живота? Само омраза ли можете да изпитвате?

Ега ти нещастните хора, дето ги има! :lol:

Кво стана бе Реалките, защо си махнахте градинките :?: :lol: Да не се уплашихте че ще загубите първото място :mrgreen:

Потребителски аватар
peeepiii

Мнениеот peeepiii » пет 29. ное 2013, 00:23

svetomira1 написа:

Заповядайте при нас, Кралю Честити! Ако сте така любезен, колкото сте озлобен, може би ще си дадете ника в играта, за да гласуват хората и за вас :lol:
Аз мисля, че такива като теб превръщат невинната игра във "Война на таралежите".
Моля всички мои приятели да гласуват за мен и моите приятели и ви уверявам, че рейтингът на фермите ни не е основна цел в живота ни. А тези, които са решили да водят с нас безсмислена война нека да ни пишат на лични - няма нужда да се изхождат публично ;)

Благодаря за предложението ти, но аз нямам нужда да ме подкрепят, още повече пък от вас. Като му дойде времето ще си направя градинка и може да спечеля, но няма да е по вашия начин. :D

Върни се в “Коментари и предложения”