щъркели и мечки

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
Потребителски аватар
rosi bonjova
Регистриран: пон 18. окт 2010, 00:36

Re: щъркели и мечки

Мнениеот rosi bonjova » пон 23. сеп 2013, 13:26

ами това е положението,драги играчи...лесото е скапана работа :D
пишете до поддръжка и успех!

п.п.след подаръка дойдоха един щъркел и една мецана,сега не ги гоня и си седят вече повече от месец по дърветата :D
Изображение

Greenland
Регистриран: нед 1. май 2011, 11:39

Мнениеот Greenland » пон 23. сеп 2013, 14:25

winnetou написа:Мисля, че целия принцип на получаване на тези подаръци е сбъркан. Що за логика е да получаваш подарък за това, че не правиш нищо!?!? Тоест, не си обирай дървета и чакай тия да кацнат. Колко да ги чакам, ден, два, седмица, колко????

Ще ти разкрия тайната, драги ми Вожде! :) Ако бързаш да сечеш дърветата, вдигаш много шум и мечките и щраусите - дим да ги няма... :lol: А ако седиш тихо и кротко, все някой щъркел или мечка ще се кротне наблизо. Тогава вадиш лъка и стрелите и... БАМ!!! ;)
P.S. Що нямам подарък за 5 червейчета от полетата :?:

Ти к'во искаш? Един тлъст червей в кутията за подаръци ли? Да не се окаже дървояд и да замези с кутията ти... :lol:

Потребителски аватар
mimipi4a
Регистриран: вт 15. фев 2011, 00:22

Мнениеот mimipi4a » пон 23. сеп 2013, 14:46

rozabella написа:Аз му хванах цаката - за пореден път, откакто пуснах темата сея само смърч ( възможно е и с другите дървета да е така, но все още не съм ги пробвала ). След като стане готов не го прибирам, а го оставям 3 дни. На третият ден задължително имам нещо. Вече ме посетиха 3 щъркела и 1 мечка. Опитайте и вие. Успех от мен, все пак - нова седмица, нов късмет :roll:

Това със забавяне на прибиране на дръвчетата има ефект за 1 месец ги събрах и щъркелите и меченцата.

Потребителски аватар
mimipi4a
Регистриран: вт 15. фев 2011, 00:22

Мнениеот mimipi4a » пон 23. сеп 2013, 14:47

Ето ви и темата която е обсъждана и преди viewtopic.php?f=11&t=19482&start=20

Върни се в “Коментари и предложения”