Паранормална ферма

Можете да пишете тук, ако имате някакви идеи за тази игра и какво може да се подобри! Моля забележете, че ние не коментираме предложенията, и не добавяме всяка нова идея в играта.
Greenland
Регистриран: нед 1. май 2011, 11:39

Паранормална ферма

Мнениеот Greenland » пон 2. сеп 2013, 13:08

Странни неща се случват в нашата Весела ферма. След овцата, която спокойно се разхожда по покрива (на стартовата страница) и прасето, каращо трактор (пак там), вече имаме и архитект с летящо бюро! Ако някой се е вглеждал внимателно, сигурно е забелязал, как гъските прелитат над фермерската ни къща и минават под бюрото на архитекта... :lol:
От тази виртуална симулация на реалността сме част и ние. И след всичко гореспоменато, може би играта трябва да се преименува. Ако не на "Паранормална ферма, то поне на "Лудата ферма". Защото, гледайки подобни случки, човек се замисля дали не полудява... :mrgreen:
Ако съм пропуснал някое НЕреално събитие, моля да се добави в следващ пост! Благодаря за вниманието! :D

Потребителски аватар
nala
Регистриран: съб 21. авг 2010, 18:11

Re: Паранормална ферма

Мнениеот nala » пон 2. сеп 2013, 15:57

не бях забелязала :shock: напълно си прав, те не летят а пълзят по пътеката :lol: дори заснех събитието

Изображение

обаче да знаеш това си е напълно в реда на нещата. крият се от Люк. я гледай какви очи е ококорил нагоре, дебне ги.
сигурно им взима такса за преминаване. ако винетката е 75 кредита аз пък ще се науча да летя :mrgreen:

Greenland
Регистриран: нед 1. май 2011, 11:39

Re: Паранормална ферма

Мнениеот Greenland » ср 2. окт 2013, 13:55

nala, мисля че грешиш! Просто защото това не е кой да е архитект, а Архитекта (от "Матрицата")! За него физичните закони не важат, защото той ги пише... ;)
Надявам се, господата разработчици да пуснат скоро нови лесомисии и да включат в някоя производството на такова летящо бюро! Да можем и ние да си джиткаме над фермичката и да следим нещата от високо... :lol: :lol: :lol:

Върни се в “Коментари и предложения”