SOS

polina0907
Регистриран: нед 22. ное 2009, 13:13

Re: SOS

Мнениеот polina0907 » нед 22. ное 2009, 13:21

И аз имам същия проблем :( аиде оправяите играта,че искам да си събера доматки и краставици за салата вече :ugeek:

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнениеот interested » нед 22. ное 2009, 13:42

Здравейте,
извиняваме се за неудобството, в момента се работи по разрешаване на проблема. Проблема е и с двата сървъра, ще се постараем да го оправим възможно най-скоро.

Благодарим ви за търпението!

C00l
Регистриран: нед 22. ное 2009, 09:26

Мнениеот C00l » нед 22. ное 2009, 14:01

interested написа:Здравейте,
извиняваме се за неудобството, в момента се работи по разрешаване на проблема. Проблема е и с двата сървъра, ще се постараем да го оправим възможно най-скоро.

Благодарим ви за търпението!

Не е въпроса в извинението или в търпението, а в това, че не се намери никой да ни информира повече от 6 часа. Напълно съм наясно, че 1 човек не може да е непрекъснато на линия, но затова много форуми имат по още няколко модератора. Надявам се да мислите по този въпрос.
ИзображениеИзображениеИзображение Кликни тук: Изображение

Devastatora
Регистриран: съб 21. ное 2009, 22:43

Мнениеот Devastatora » нед 22. ное 2009, 14:03

C00l e напълно прав!! Подкрепям го!

Jack_Bauer
Регистриран: нед 4. окт 2009, 21:39

Мнениеот Jack_Bauer » нед 22. ное 2009, 14:05

То форума има само един мод който пише.А представете си по-напред като във форума се "заселят" много играчи какво ще стане
След като учените открили това, че хора с огромно умствено изоставане. четат този текст, като ръката им е на мишката....ХА-ха!Не я мьхьй вече е късно.

interested
Administrator
Контакти:

Мнениеот interested » нед 22. ное 2009, 14:08

Ще си намерим модератори за форума, но като цяло дори да имаше те няма как да ви дадат някаква адекватна информация. Всеки трябва да спи отвреме навреме и аз в това число :) Когато има нужда след време ще се вземат повече хора да помагат във форума.

Замомента смятам, че няма нужда от повече докато потръгне играта още малко. Такава грешка като цяло никой не е предвиждал, затова се получи така в този случей.

Поздрави

Devastatora
Регистриран: съб 21. ное 2009, 22:43

Мнениеот Devastatora » нед 22. ное 2009, 14:09

Ама и Tsezar е прав... Виж каква паника настъпи сега а играта може да се каже че още не е много известна.. а представи си след още 2 3 месеца? :D

interested
Administrator
Контакти:

Мнениеот interested » нед 22. ное 2009, 14:14

Ами...всъщност вчера в двата сървъра имаше 16 000 регистрации :), което не е никак малко. Надявам се проблема да е нещо дребно, но трябва да изчакам Германците да го погледнат, аз като цяло достъп до сървърите нямам в момента.

C00l
Регистриран: нед 22. ное 2009, 09:26

Мнениеот C00l » нед 22. ное 2009, 14:15

interested написа:Ще си намерим модератори за форума, но като цяло дори да имаше те няма как да ви дадат някаква адекватна информация. Всеки трябва да спи отвреме навреме и аз в това число :) Когато има нужда след време ще се вземат повече хора да помагат във форума.

Замомента смятам, че няма нужда от повече докато потръгне играта още малко. Такава грешка като цяло никой не е предвиждал, затова се получи така в този случей.

Поздрави

Не искам да превръщам моето предложение в спор, но все пак нали от потребителите идва информацията за срив на сървъра, бъгове и т.н... Ако имаше някой на линия, информацията за срива щеше да стигне по-бързо до съответните лица и проблема по-бързо отстранен.

Кажете ми, че проблема е констатиран своевременно...и ще спра да пиша :)
ИзображениеИзображениеИзображение Кликни тук: Изображение

interested
Administrator
Контакти:

Мнениеот interested » нед 22. ное 2009, 14:17

Ами като цяло даже да продължаваш да пишеш няма да помогнеш много така че... :) Проблема е, че германците почиват пред уикенда, писал съм на мейли и на съпорта им, очаквам отговор, но не мога да кажа колко бързо ще го получа.

Върни се в “Разрешени Бъгове”