Объркана надпревара

Докладване за грешки и бъгове.

IceBoY LTD
Регистриран: нед 15. яну 2012, 19:34

Объркана надпревара

Мнениеот IceBoY LTD » пет 5. юни 2015, 16:12

Погледнете във вестника какво пише :
Надпревара Камъни К0
А в самата надпревара пише Камъни К1 , как човек да вкара нещо според вас?
А и каква е тая абсурдната надпревара с продукт който може да се купи от системата, може ли някой да каже , кой я пусна тая глупост ?
IceBoY LTD

Потребителски аватар
tupak
Регистриран: вт 3. май 2011, 17:33
Контакти:

Re: Объркана надпревара

Мнениеот tupak » съб 6. юни 2015, 06:54

Съмнявам се някой да чете този форум?

IceBoY LTD

Мнениеот IceBoY LTD » съб 6. юни 2015, 07:28

Ами и аз вече се съмнявам , то няма и 50 човека вече които я играем играта и нас явно искат да изгонят
IceBoY LTD

cecobil
Регистриран: нед 21. апр 2013, 12:01

Мнениеот cecobil » съб 6. юни 2015, 07:33

наистина е странна тази надпревара най малкото защото не съществуват камъни с качество 1. но аз мисля че този който отговаря за надпреварите възлага задачата на някой друг и той се оказва неадекватен. това не е първия случай в който се получава подобно нещо и то абсолютно идентично само където продукта е друг и аз съм писал за тези бъгове които по късно са отстранени но защо изобщо трябва да се получават. то и без това надпревари имаме от дъжд на вятър. иначе напдревара за камъни и на мен ми изглежда странно защото то е равнозначно на това който изхарчи най много пари той взема медали.

Потребителски аватар
tupak
Регистриран: вт 3. май 2011, 17:33
Контакти:

Мнениеот tupak » съб 6. юни 2015, 08:17

Тъпото е, че няма никакво развитие. Стигаш до определен момент в играта и стоиш на едно място. Всичките 100 сгради са ми на макс, специалните и обществените също. Остава ми единствено да трупам точки, но като няма от кой да купуваш продукти, тъпчеш на едно място. И ... се отказваш да играеш.

IceBoY LTD

Мнениеот IceBoY LTD » съб 6. юни 2015, 10:06

ами при мен е същото , само за точки , но наистина няма от кого да се купи нищо, което е страшно тъпото, но тя играта така или иначе залязва , преди човек можеше да търгува имаще много играчи , сега сме не повече от 50 човека и всички си правим всичко сами и няма как да търгуваме , няма малките фирми на които да помагаме , нови продукти няма , абе въобще нищо ново няма
IceBoY LTD

cecobil
Регистриран: нед 21. апр 2013, 12:01

Мнениеот cecobil » съб 6. юни 2015, 10:26

да, няма развитие след определено време тъйкато просто някои действия в играта не са направени да се извършват в определено адекватно време. например изследванията се движат до към качество 100 нормално но след това нямам представа кой би се хванал да ги продължава защото 30 години да изследваш не съм сигурен но едва ли някой играе толкова дълго в една игра че после да използва това което е взел от нея. друго е че магазините продават много по бавно отколкото сградите произвеждат един продукт и поради това не са рентабилни а от там вече всеки произвежда това което може да продаде най изгодно или това което му е нужно. като се има впредвид че играчите са малко вече наистина се получава липса на определени продукти а ако ги има на пазара те ще са на нереална цена. и като се направи едно обобщение не може да се напредва в изследвания, не може да се напредва в парите сравнително бързо, не може бързо да се напредва бързо и в точките, означава че не остава нищо в което има ппо динамично развитие. можеше да е по добре ако имаше по 2 надпревари поне на месец но няма и затова който иска да играе ще трябва да приеме това очертаващо се положение- бавно и полека по някаква пътека.
трябва да отбележим че капиланд е един от сайтовете който няма бъгове които да пречат на играта за разлика от други игри
но наистина това че не се добавя нищо ново по играта е причина много играчи да я напуснат защото ако имаше нещо ново биха оставали най вероятно много по дълго. що се отнася до нови добавки със сигурност има какво да се направи може да се добавят нови продукти а защо не и нови сгради а защо не и да бъде въведено качество на сградите и квалификации на работниците както и за да е по динамична играта може да има данъци и срок на годност на определени стоки и други, само че малко отклонихме темата от обърканата надпревара ама все пак и тя е съвкупност от проблемите които водят до изчезването на играчите

Върни се в “Бъгове”