Проблем с входа

Докладване за грешки и бъгове.

rado84
Регистриран: пон 7. юни 2010, 16:31

Мнениеот rado84 » нед 14. фев 2010, 22:48

Изчисти си бисквитките (cookies) на браузъра, а и кеша - също. Понякога бисквитките се прецакват (не знам защо и от какво) и се налага да ги изтриеш и създадеш наново. В тях браузърът си записва инструкции какво да прави за дадения сайт (не само имената и паролите, както си мислят някои) и понякога браузърът оси*а нещо при писането в тези файлове, заради което после не може да те логне. И на мен ми се е случвало това с Опера (при мозила още не, за щастие) и проблемът се оправи като изтрих всичките бисквитки на капиландс сайтовете и после изтрих и всичко в папката с кеша. После създадох бисквитките наново и всичко се оправи.

Edit: хрумна ми и нещо друго, което забравих да спомена по-рано като писах горното: ако си качил GFX-пакета на free hosting - забрави за него. Поради някаква причина free хостингите не искат да приемат css файла в GFX-а и или го трият, или не дават на играта достъп до него и като го няма този файл (той си е там, де, но играта не го вижда, защото бива блокиран) всичко става бяло, а в някои случаи даже и картинките липсват.

rado84
Регистриран: пон 7. юни 2010, 16:31

Мнениеот rado84 » пон 15. фев 2010, 15:22

Радвам се, че помогнах. ;) Ако имаш някакви други компютърни проблеми - пиши на лични, ще опитам да помогна. Тук много хора ще прочетат темата ти, но много малко ще отговорят. :)

Върни се в “Бъгове”